„Gorączka sobotniej nocy” to motyw przewodni balu charytatywnego, który odbył się w Zamku Sułowskich w Rydzynie. Wnętrze Sali Balowej wypełnili goście w nietuzinkowych strojach dyskotekowych, którzy bawili się wyśmienicie w szalonych rytmach muzyki nie tylko z lat 70’. Kolejny bal możemy zaliczyć do udanych. Wyborna kuchnia, wspaniała oprawa muzyczna, a przede wszystkim fantastyczne humory uczestników, to składowe udanej imprezy.

Dzięki szlachetności i hojności ludzi, takich jak uczestnicy balu, Klub może realizować zadania statutowe i nieść pomoc swoim podopiecznym. Cieszymy się, że są ludzie wrażliwi na ludzką krzywdę, którzy są gotowi nieść pomoc potrzebującym. Kochani, Wasz altruizm pomaga inwestować w przyszłość kraju. Pomoc młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji życiowej niejednokrotnie otwiera im drzwi do innego, lepszego świata oraz sprawia, że ich życie odmienia się diametralnie.

Drodzy Przyjaciele, pragniemy podziękować Wam za wsparcie i sympatię jaką nam okazujecie. Dzięki Wam niemożliwe staje się możliwe.

Dziękujemy!