Po raz pierwszy nasz klub miał takie wsparcie! W organizacji dorocznego pikniku pomogli nam członkowie LEO ,,Better together”. Było rodzinnie, radośnie i smakowicie.
Tradycją jesiennego pikniku są wypieki i przetwory naszych członkiń. Trudno smaki przenieść na zdjęcia, ale udało się to Andrzejowi Podgrodzkiemu z LEO – w galerii jego m.in. jego autorstwa można zobaczyć kunszt kulinarny leszczyńskich Lionek. Co przygotowałyśmy? Ciasta wszelkiej maści, nalewki (po ociupince do degustacji), przetwory w słoikach: ogóreczki, patisony, sałatki, soki pomidorowe. Rozsmakowanym chętnym podamy przepisy…
Klub sportowy UKS 9 Leszno zajął się przygotowaniem i przeprowadzeniem zabaw sportowych dla najmłodszych. Natomiast dziewczyny z AnimaKids bawiły się z dzieciakami m.in. chustą Klanza czy łowiły rybki.
W osobach naszych LEO Club Leszno mamy też znakomite wsparcie technologiczne (tu puszczamy do nich oczko na przyszłość). Reportaż z pikniku natychmiast trafił na facebooka, brawa za film z drona!
Jesienne pikniki są bardzo rodzinne – zapraszamy przyjaciół, znajomych, dzieci i wnuki. To czas na wspominanie wakacji, snucie planów, pierwsze wrażenia z nowych szkół czy uczelni.
Do zobaczenia za rok na kolejnym pikniku, a wcześniej na innych imprezach, które już przygotowujemy.

Dziękujemy także za zdjęcia Klubowi Sportowemu UKS 9 Leszno

https://www.facebook.com/448173055967305/videos/244249660932175