W minionym tygodniu podopieczni Ośrodka w towarzystwie opiekunów przyjechali do sklepu obuwniczego w Lesznie. To wieloletnia inicjatywa Lions Club Leszno 2000. Dwa razy w roku (wiosną i jesienią) wychowankowie wybierają buty zgodnie z osobistymi upodobaniami. Tym razem powodzeniem cieszyło się obuwie sportowe oraz typowo wiosenne. Przymierzanie i wybieranie odbywało się w atmosferze pełnej emocji i radości. Pieczę nad całym przedsięwzięciem sprawowała – już tradycyjnie – nasza koleżanka Maja Osiecka.

