Obecny zarząd (od 1 lipca 2023 r.) :

Prezydent klubu –  Barbara Kochanek
I Wiceprezydent – Agnieszka Rozwens-Bott
II Wiceprezydent – Izabela Stachowiak
Skarbnik – Krystyna Walińska
Sekretarz klubu – Jolanta Mikołajczak
Past prezydent – Karolina Więznowska-Kazało

LC LESZNO 2000 działa od 2000 roku. W klubie zrzeszonych jest 29. pań z Leszna i okolic. Od początku pracy klubowej organizujemy każdego roku kilka imprez, z których dochód w całości przeznaczamy na działalność statutową, a więc pomoc potrzebującym.

Funduszami pozyskanymi podczas imprez staramy się dysponować możliwie najrozsądniej i najefektywniej, poprzez wsparcie finansowe lub rzeczowe. Staramy się również poświęcać czas naszym podopiecznym. Często podpora duchowa okazuje się co najmniej tak samo istotna i ważna, jak pomoc materialna. Pomagamy dzieciom z domu dziecka w Bodzewie, Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu w Rydzynie i leszczyńskim rodzinom, pozostającym pod naszą opieką. W szczególności dzieciom rodziców dotkniętym chorobę nowotworową. Staramy się jak najszybciej odpowiadać na apele o pomoc. W ciągu 23 lat działalności fundowałyśmy kilkadziesiąt stypendiów dla zdolnej młodzieży.

Organizujemy akcje świąteczne, rozdajemy żywność i prezenty. Wspomagamy  rodziny – ich wspólne wakacje, kupujemy przybory szkolne, ubrania, buty czy inne potrzebne rzeczy. LC LESZNO 2000 wspiera także inne organizacje charytatywne, szkoły, świetlice i osoby prywatne, zwracające się do nas o pomoc.