Październikowe spotkanie klubu zawsze poświęcamy na dyskusję nad wnioskami Komisji Rewizyjnej, czyli absolutorium dla Zarządu LC 2022/2023, którego kadencja zakończyła się 30 czerwca. Po wysłuchaniu sprawozdania finansowego, wszystkie członkinie głosowały za przyznaniem absolutorium. Pliki do Państwa wglądu niebawem zamieścimy w zakładce „o nas – sprawozdania”.

Październik. Półtora miesiąca pozostało do naszej największej imprezy, organizowanej od początku istnienia klubu, czyli Balu Charytatywnego. W tym roku organizujemy Bal Kwiatowy. Mamy już dopięte kwestie organizacyjne, takie jak miejsce (Zamek Sułkowskich), zespół muzyczny (VEGA PLUS), zaproszenia, upominki dla gości, dekoracje, przedmioty na licytacje charytatywne i wiele innych drobnych szczegółów. Mamy nadzieję, że i w tym roku nie zabraknie szczodrych przyjaciół klubu, którzy wesprą naszą działalność.

Pozostając w temacie działalności właśnie, postanowiłyśmy przyznać wsparcie dla dwojga dzieci na uczestnictwo w turnusach rehabilitacyjnych, wesprzeć nagle osieroconego chłopca, przyznać jedno stypendium naukowe, a także (to wsparcie pochodzi z subkonta na pomoc uchodźcom z Ukrainy) – pokryć koszt obiadów dla emerytów.

Rozpoczęłyśmy też pracę nad programem ,,Pokój Ciszy”. Niebawem poświęcimy temu programowi więcej uwagi w mediach.